NEWSru.ua
РУС   УКР
Україна // Середа, 22 червня 2011 р.
У Лондоні вважають, що справа проти Тимошенко "може надовго зашкодити репутації України"
22 червня 2011 р., 20:59

Велика Британія уважно стежить за розвитком кримінальних справ проти колишніх членів уряду в Україні, повідомив у коментарі газеті "День" посол Великобританії в Україні Лі Тернер.

"Ми уважно стежимо за розвитком кримінальних справ проти колишніх членів уряду. Ми не можемо робити ніяких попередніх висновків щодо того, як саме завершиться розгляд окремих справ, оскільки це питання в компетенції українських судів. Однак ми стурбовані припущеннями про можливі політичні мотиви цих справ", - сказав він, передає УНІАН.

За словами посла, в той час, коли Україна проводить переговори щодо угоди про асоціацію з ЄС і головує в Комітеті міністрів Ради Європи, Великобританія закликає українську владу забезпечити дотримання Україною взятих на себе міжнародних зобов'язань щодо поваги до принципів верховенства права.

"Ми продовжимо спостерігати за подальшим розглядом цих справ у судах, а особливо справ, порушених проти лідерів опозиційних політичних сил, в контексті загального політичного і правового розвитку України", - додав Тернер.

Він зазначив, що у разі погіршення ситуації Великобританія буде змушена переглянути свою позицію і буде консультуватися з європейським та іншим міжнародним партером щодо найбільш адекватної відповіді.

"Ми чітко пояснили представникам української влади, що будь-яке враження про вибірковість та непропорційність застосування правових заходів може значно й надовго зашкодити репутації України. Але ми не вважаємо адекватним запровадження санкцій, наприклад заборона на подорожі", - сказав він.

Зазначимо, сама екс-прем'єр Юлія Тимошенко стверджує, що вирок суду по газовому справі вже є, і його написали в Адміністрації Президента України.

"Я думаю, що вони спробують провести судовий процес, порушуючи всі закони, у прискореному режимі. Я переконана, що таке завдання перед цим молодим, але здібним суддею вже поставлено, але це не означає, що у них це вийде", - сказала вона.

Фотографії по темі

Ссылки по теме:
Януковича просять судити Тимошенко в Українському домі та транслювати суд у прямому ефірі
// NEWSru.ua // Україна // 21 червня 2011 р.


Азаров не збирається повертати Росії борги Тимошенко і ЄЕСУ
// NEWSru.ua // Україна // 21 червня 2011 р.


Турчинов: слідство з "газової" справи Тимошенко не проведено і на 10%, справу перешивають, щоб звести нестиковки
// NEWSru.ua // Україна // 21 червня 2011 р.


Богословська розповіла, що Тимошенко займалася бізнесом і після обрання її депутатом
// NEWSru.ua // Україна // 20 червня 2011 р.


Тимошенко почнуть судити вже цього тижня
// NEWSru.ua // Україна // 20 червня 2011 р.ПочатокАрхівПошукRSS
NEWSru.comNEWSru.co.ilВ МосквіІнопреса
© NEWSru.ua 2017
Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове