NEWSru.ua
РУС   УКР
Україна // П'ятниця, 22 серпня 2008 р.
БЮТ рекомендує президентові забрати орден у Черновецького
22 серпня 2008 р., 18:25

Прес-служба фракції "Блок Юлії Тимошенко" оприлюднила заяву з назвою "Бандитам – нагороди", у якій рекомендує президентові відмінити свій наказ про нагородження мера Києва Леоніда Черновецького орденом Ярослава Мудрого V-го ступеня і "припинити ганебну практику дарування державних нагород та відзнак корупціонерам".

"Фракція Блоку Юлії Тимошенко рекомендує Президенту Ющенку скасувати свій указ про нагородження орденом Ярослава Мудрого V-го ступеня Леоніда Черновецького", - сказано у заяві.

Також "фракція Блоку Юлії Тимошенко засуджує практику безвідповідальної і аморальної роздачі орденів, медалей та грамот Президентом України. Особливо у тому випадку, коли найвищі державні нагороди роздаються різноманітним пройдисвітам та відвертим авантюристам".

"Особливий цинізм – нагородити київського градоначальника, який всім відомий своєю епатажністю, неадекватністю та корупційними діями, – орденом князя Ярослава на ім’я Мудрий. Хочемо нагадати главі держави, що Ярослав Мудрий збирав до купи землі Київської Русі і будував державу, а не роздавав земельні ділянки наліво й направо родичам, друзям та чиновникам", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України №726/2008 від 19 серпня 2008 року київського міського голову нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня за " значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 17-ї річниці незалежності України".

Фотографії по темі

Ссылки по теме:
Президент нагородив глав Церков орденами Ярослава Мудрого
// NEWSru.ua // Україна // 29 липня 2008 р.


УПЦ-КП канонізує Ярослава Мудрого
// NEWSru.ua // Україна // 9 липня 2008 р.


Шаповала нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого
// NEWSru.ua // Україна // 24 травня 2008 р.


Ярослав Мудрий очолив рейтинг "Великих Українців"
// NEWSru.ua // Україна // 17 травня 2008 р.ПочатокАрхівПошукRSS
NEWSru.comNEWSru.co.ilВ МосквіІнопреса
© NEWSru.ua 2017
Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове